Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Magdalena Wąsik FH Proszek

 

 

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym www.fhproszek.pl prowadzony jest przez firmę :

Magdalena Wąsik FH Proszek

Liszki 111

32-060 Liszki

NIP: 9442217379

REGON: 123214220

E-MAIL: biuro@fhproszek.pl

TEL.:506-559-765

 

Wypełnienie Formularza rejestracji oraz utworzenie Konta jest tożsame z zapoznaniem się Kupującego z treścią Regulaminu oraz jego akceptacją.

Postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw Klienta będącego jednocześnie Konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), przysługujących mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy.

 

 

§2. WARUNKI ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony internetowej www.fhproszek.pl

Średni czas realizacji Zamówienia (od złożenia do wysłania do Kupującego) wynosi: 48godzin

Złożenie zamówienia równoznaczne jest z: 

        a) wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb sklepu, 

        b) wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży, 

        c) akceptacją niniejszego regulaminu.

 

 

§3. PŁATNOŚCI

Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Do każdego Zamówienia dołączany jest Dowód zakupu.

Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmiany cen Produktów.

Płatności elektroniczne obsługuje eCard :

karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic 

ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium - Płatności Internetowe.

ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Crédit Agricole , Raiffaisen Bank Polska S.A.

Produkty można opłacić przy pomoc przelewu bankowego, karty debetowej i kredytowej, wpłaty na poczcie oraz za pobraniem i gotówką.

Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w powyższym punkcie, realizowane będą na zasadach obowiązujących w momencie ich składania. Niniejszy zapis nie dotyczy Produktów objętych jakąkolwiek formą promocji lub wyprzedaży, jeżeli doszło do wyczerpania zasobów takich Produktów.

 

 

§4. DOSTAWA

Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.

Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zmówienia.

Koszty dostawy ponosi Kupujący.

Dzień złożenia zamówienia i dokonania opłaty nie jest równoznaczny z dniem wysyłki.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towaru wewnątrz opakowania będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

W związku ze zwiększoną liczbą uszkodzeń paczek paczkomatowych wprowadzamy nowy zapis w regulaminie naszego sklepu. Wybierając opcje dostawy do paczkomatu proszę pamiętać, że firma Inpost zabrania wysyłanie produktów płynnych z powodu możliwości zalania innych paczek w automacie co za tym idzie nie ma możliwości ubezpieczenia takiej paczki na wypadek uszkodzenia. 
Wszystkie paczki z produktami płynnymi staramy się zabezpieczyć jak najlepiej można, jednak nie możemy odpowiadać za to jak traktowane są paczki w transporcie i w przypadku zwrotu uszkodzonej paczki nie będziemy uwzględniać reklamacji(odeślemy produkty nieuszkodzone wraz z protokołem szkody wystawionym przez firmę inpost) 
W przypadku zamawiania produktów płynnych prosimy o przemyślane wybieranie sposobów dostawy.

 

 

§5. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Wzór odstąpienia zawiera załącznik nr.1.

Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, na konto bankowe wskazane przez Kupującego lub przekazem pocztowym na adres wskazany w Zamówieniu.

Jeśli dokonano opłaty za pomocą karty płatniczej, zwrot zostanie dokonany na tą kartę płatniczą.

Koszty dostarczenia reklamowanego produktu do naprawy, najtańszą formą w ramach reklamacji pokrywa nabywca. Koszt ten niezwłocznie zwracamy w momencie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.

 

§6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany obowiązują z chwilą ich ogłoszenia na stronie internetowej Sklepu internetowego. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w niniejszym punkcie, będą realizowane na zasadach obowiązujących w momencie ich składania.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały właściwe przepisy prawa, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.).

Regulamin obowiązuje od dnia 20-10-2014

 

 

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach Podaj swój adres e-mail!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Sklep internetowy od home.pl